Skuteczna sprzedaż

W biegu na 100 metrów zwycięzca otrzymuje wielokrotnie większą nagrodę pieniężną niż drugi zawodnik na mecie. Nie jest jednak od niego nawet dwa razy lepszy, wystarczy, że jest szybszy o jedną setną sekundy. Podobnie dzieje się w sprzedaży. Tu też o sukcesie, czyli domknięciu sprzedaży decydują drobne niuanse. Wystarczy być odrobinę lepszym by znacząco podnieść ilość zamówień.
 1. Techniki sprzedaży.
 2. Przygotowanie do sprzedaży.
 3. Spotkanie z klientem.
 4. Prezentacja siebie i oferty.
 5. Wzbudzenie zaufania.
 6. Badanie potrzeb i oczekiwań klienta.
 7. Prezentacja oferty w odpowiedzi na potrzeby.
 8. Radzenie sobie z obiekcjami.
 9. Zamknięcie sprzedaży.
 10. Wnioski ze spotkania handlowego.
 11. Kontakt posprzedażowy.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma CERTYFIKAT potwierdzający udział w szkoleniu i zdobyte umiejętności.
Zespół HERMAN EDUCATION składa się z wieloletnich praktyków z doświadczeniem dydaktycznym i sprzedażowym. Zapewniamy wysokiej jakości Trenerów ukierunkowanych na rozwiązywanie konkretnych problemów i zaspokajanie oczekiwań uczestników naszych szkoleń.
W ramach projektu oferujemy możliwość konsultacji z uczestnikami szkolenia (po jego odbyciu) w kwestiach związanych z tematyką szkolenia.
Aktualne terminy znajdują się na stronie głównej.
Szkolenia realizowane są w godz. 9:00-15:00.
Toruń, salka szkoleniowa HERMAN EDUCATION ul. Szosa Chełmińska 80/4.
Cena szkolenia wynosi 450 zł.

Cena obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział i zdobyte umiejętności.
Jeśli chcesz poznać szczegóły:
- napisz do nas przez formularz znajdujący się na stronie lub wyślij e-mail: biuro@hermaneducation.pl,
- zadzwoń: 501 614 674
Jeśli życzysz sobie, by zorganizować to szkolenie tylko dla Ciebie lub grupy osób (znajomych, pracowników) to napisz do nas: biuro@hermaneducation.pl lub zadzwoń: 501 614 674