Prawo zamówień publicznych OSTATNIE ZMIANY

  • aktualizacja wiedzy z zakresu pzp od strony praktycznej
  • rozwiązanie wątpliwości wprowadzonych ostatnimi zmianami w przepisach
  • uniknięcie negatywnych konsekwencji związanych z błędami w stosowaniu nowych przepisów
Program szkolenia obejmuje wszystkie ostatnie zmiany wprowadzone przez ustawodawcę w prawie zamówień publicznych.
Zagadnienia zostaną omówione na przykładach ze wskazaniem aktualnego orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej, Sądów Powszechnych i opinii Urzędu Zamówień Publicznych.
Prowadzący szkolenie podzieli się również własnymi doświadczeniami w stosowaniu nowych przepisów z którymi zetknął się w związku z bieżącym doradztwem prawnym prowadzonym dla zamawiających i wykonawców.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma CERTYFIKAT potwierdzający udział w szkoleniu i zdobyte umiejętności.
Krzysztof Bień
radca prawny i ekonomista, przedsiębiorca, wieloletni autor i trener szkoleń z zamówień publicznych, niezależny doradca i audytor zewnętrzny podmiotów prawa publicznego pod kątem wydatkowania środków publicznych, członek komisji przetargowych, autor wielu dokumentacji przetargowych i procedur udzielania zamówień publicznych, na co dzień Parnter Zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych HERMAN LEX Bień i Gawrycki Spółka Partnerska.
W ramach projektu oferujemy możliwość konsultacji z uczestnikami szkolenia (po jego odbyciu) w kwestiach związanych z tematyką szkolenia.
Aktualne terminy znajdują się na stronie głównej.
Szkolenia realizowane są w godz. 9:00-15:00.
Toruń, salka szkoleniowa HERMAN EDUCATION ul. Szosa Chełmińska 80/4.
Cena szkolenia wynosi 790 zł.
Cena obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający udział i zdobyte umiejętności.
Jeśli chcesz poznać szczegóły:
- napisz do nas przez formularz znajdujący się na stronie lub wyślij e-mail: biuro@hermaneducation.pl,
- zadzwoń: 501 614 674
Jeśli życzysz sobie, by zorganizować to szkolenie tylko dla Ciebie lub grupy osób (znajomych, pracowników) to napisz do nas: biuro@hermaneducation.pl lub zadzwoń: 501 614 674