O nas

Firma HERMAN EDUCATION została założona w 2007 roku przez grupę pasjonatów z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Celem naszej firmy jest realizacja szkoleń, które mają wymiar typowo praktyczny. Nasz Zespół tworzą osoby o odpowiednim wykształceniu, zdolnościach trenerskich oraz wiedzy praktycznej. Nasze szkolenia od blisko 11 lat cieszą się dużym powodzeniem. Z naszej propozycji skorzystało już ponad 100 podmiotów i kilka tysięcy osób.

Certyfikaty, które wystawiamy za udział w naszych szkoleniach, cieszą się coraz większym uznaniem pracodawców. Jest to dla nas kolejny ważny sygnał do nieustannego rozwoju firmy, podnoszenia własnych kompetencji, by dostarczać konkretnej wiedzy oraz rozwijać cenne umiejętności.

Organizujemy szkolenia otwarte w miejscowościach: Toruń, Bydgoszcz, Płock, a na życzenie naszych klientów realizujemy projekty dedykowane w całej Polsce.

Ponadto świadczymy usługi doradztwa gospodarczego i prawnego dla firm. Dostarczamy konkretnych rozwiązań na pojawiające się problemy i wyzwania. Jesteśmy cennym partnerem dla wielu podmiotów, które chcą, tak jak my, nieustannie się rozwijać.

Zaufali nam, m.in.:

ORLEN KolTrans Sp. z o.o. ; LEVIS STRAUSS & CO., Ecorys Polska sp. z o.o., CONSULTOR Sp. z o.o., PROFIT Doradcy Finansowi, DELPHI, Browar w Bytowie, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, WBE Bydgoszcz, Polski Związek Hodowców Drobiu, Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji PRAGMATIC, Prywatne Centrum Edukacyjne MARMOŁOWSKI, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy, Kujawsko – Pomorska Organizacja Pracodawców LEWIATAN, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica, PWSZ w Płocku, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie, Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici, Fundacja Aktywizacja, Polska Akcja Humanitarna, Akademia Morska, w Gdyni, Centrum Informacji Europejskiej Europe Direct w Warszawie, DORFIN Sp. z o.o., Fundacja Akademickie Inkubatory  Przedsiębiorczości w Warszawie i wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.
Postaw z nami na rozwój!